Strona główna Dodaj do Ulubionych Ustaw jako Startową Napisz do nas
O nas
Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą obróbki wiórowej. Mamy nadzieję że oferta naszej firmy zainteresuje Państwa i zachęci do nawiązania z nami współpracy. Zapraszamy.
Produkcja
Park maszynowy
Kontakt
 
 

Firma MIKOMETAL, dawniej ZMPU CZYRKO istnieje na rynku już ponad 20 lat.
Jest małą rodzinną firmą zajmującą się obróbką metali węglowych, stopowych, stali nierdzewnych i kwasoodpornych, metali kolorowych (aluminium, mosiądz, brąz) oraz tworzyw sztucznych.

Długoletnie doświadczenie w wielu branżach przemysłu metalurgicznego, tj. górnictwo, energetyka, przemysł maszynowy (części oraz maszyny do produkcji kosmetyków, rozlewania płynów, produkcji specjalnej oraz rolnictwa), przemysł motoryzacyjny
oraz elementy hydrauliki, pozwala dzisiaj na zaspokojenie wysokich wymagań naszych odbiorców. Wykonujemy w szczególności elementy toczne na maszynach CNC, elementy frezowane, małe konstrukcje spawane itp.
Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami w branży oferujemy kompleksowe wykonawstwo części maszyn z uwzględnieniem: obróbki cieplej (ulepszanie, hartowanie na wskroś oraz indukcyjne, azotowanie itp.), powłok galwanicznych (cynkowanie, cynowanie, anodowanie i wiele innych) oraz powłok lakierniczych.

Firma zajmuje się również specjalistyczną produkcją form do termoformowania opakowań dla przemysłu spożywczego. Dzięki wysokiej jakości, krótkim terminom
i doświadczeniu w branży wśród naszych klientów znajduje się czołowy koncern produkcji opakowań.

Zapraszamy do współpracy

 
Copyright © 2007 MIKOMETAL Tomasz Czyrko Realizacja: blauge